Blijf op de hoogte.

Nieuws

Afbeelding Tuin

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rond ons bedrijf.

Modele thonjeve

20 februari, 2019

Modelet e “Victoria secret” kanë marrë pjesë në tapetin e KUQ në “New York Fashion Week”. Elsa Hosk, Nina Agdal, Devon Windsor Ishin vazjat Bukuroshe që rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve në këtë… Të Errësira i Kemi të njohura detajet e Vogla Rreth rrobave Tona të preferuara, APO JO? E PRA, në Fakt, ekzistojnë DISA fakte të pazakontë në lidhje me rrobat Tona që ndoshta kurrë NUK i Kemi vërejtur më Herët. Ja DISA… Fjala ombre Probajmo nga Gjuha franceze dhe do të thotë “hije”. Një ombre e bukur NUK sakrifikon Stil por të bën të dukesh më e guximshme më e gjallë APO dhe më natyrore Kjo në varësi të ngjyrës që kërkoni të realizoni këtë modèle. Më poshtë do keni DISA MODELE ombre për 2018. Edhe PSE në fillim të viteve` 800 buzëkuqi konsiderohej një Produkt që përdorej nga prostitutat dhe aktorët, përjashtim NUK bënte As Shtresa e pasur. Më pas, në 1880-ëN ne të krijohej buzëkuqi që ne njohim sot, i… Aksesorët, kryesisht çantat janě shumë të rëndësishme dhe tepër të domosdoshme përsa i përket pamjes sonë. ATO kanë fuqinë që ta shndërrojnë një veshje të mërzitshme në një veshje… Zbulohet një nga tendencat më Trendi për Artin e thonjve 2018: këtë vit Pantone sugjeron thonjtë ultra violet, një hije vjollce që Shkon mirë me ngjyra të Tjera plotësuese dhe hije të Tjera të së njëjtës ngjyrë…

Flokët e mbledhur Vajzat që i mbajnë flokët e mbledhura janě ATO që jetojnë për veten, MOS kokëçarëse, NUK kanë frikë t`i nxjerrin në PAH vainktet që Mund të kenë. Janë të kënaqura me veten e Tyre dhe e dinë që pamja NUK është gjithçka! Çdo Herë që presim flokët, dridhemi nga mendimi se Mund të na i presin Pak më shumë se ç`duhet. Pavarësisht nga Kjo, Zilia për Vajzat me prerjet e shkurtra të flokëve, sidomos për prerjen “Pixie”,… Ndoshta për DISA VAJZA`fashioniste`ardhja e pranverës dhe e verës është një Lajm i Keq, PASI mendojnë se janě të detyruara që të heqin nga garderoba e pneu çizmet. Por një Lajm i mirë për të gjitha ju… Profilet psikologjike ndahen në dy kategori: besnike ndaj modelit të zakonshëm APO guxuese dhe në kërkim të një ndryshimi. Mbretëresha Elizabeth Gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me stilin e SAJ por këtë Herë monarkja 91-vjecare surprizon Duke u shfaqur në événement e zhvilluar në kuadër të javëes së modës në Britani. Mbretëresha duket e… STILI i flokëve Luan një ROL vendimtar në krijimin e një imazhi Harmonik që do t`IU bëjë të dukeni DISA vite më të Reja.

Mendimi I të shkuarit në punë tashmë në Ditët e ftohta me dëborë Sapo u bë më e durueshme falë Jimmy Choo. Brandi luksoz I këpucëve Sapo nxorri në shitje ruiner më të RI të çizmeve-le Jimmy Choo voyager-… Në shoqërinë tonë të re dhe seksi, është bërë shumë e lehtë të harrosh bukurinë dhe magjepsjen e atyre që plaken me hir. Kështu, ndërsa Hollywood-i është i zënë me ajrosjen e ajrit, botoksin dhe…

© Tuinservice Duckers, design door Visia Media